جشنواره مهر با مهروماه

با خرید هر کتاب از سایت انتشارات در جشنواره «مهر با مهروماه»
شرکت کنید و بدون قرعه‌کشی از ما هدیه بگیرید.

مهرُ با مهروماه قوی شروع کن

مهرماه از راه می‌رسد و برگ‌های نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می‌خورد و دروازه‌های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش‌پژوه آغوش می‌گشایند. مهرماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش است. انتشارات مهروماه آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین و اساتید پرتلاش و دانش‌آموزان خلاق و آینده‌ساز کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نماید. انتشارات مهروماه با هدف همراهی در این مسیر زیبا با حس خوب و آرزوی لبخند برای شما، به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد، جشنواره فروش ويژه اینترنتی "مهر با مهروماه" ، برای شما عزيزان برگزار كرده‌است. مهروماه به عزیزانی که در مهرماه از سایت انتشارات خرید داشته‌باشند، علاوه بر امکان استفاده از تخفیف‌های محصولات در فروشگاه اینترنتی مهروماه، با توجه به سبد خریدشان، بدون قرعه‌کشی لوازم‌التحریر هدیه می‌دهد.

راهنمای استفاده از جشنواره مهر با مهروماه

1. برای استفاده از اين جشنواره كافيست در مرحله ی اول محصولات مورد نظر را در فروشگاه اینترنتی مهروماه انتخاب و به سبد خريد خود اضافه کنید.
2. خريد خود را ثبت نمایید و مراحل انتخاب آدرس و نحوه ارسال آن را انجام‌دهید.
3. در مرحله بعد با پرداخت فاکتور خرید خود را نهایی کنید. بسته شما به همراه هدیه مهروماه در اسرع وقت درب منزل به شما تحویل داده می‌شود.

مشاهده محصولات

از جشنواره "مهر با مهروماه" هدیه بگیر از پیج جایزه

خبر خوب بعدی اینکه، تمام مشتریان فروشگاه اینترنتی که از تیرماه 1402 خرید خود را نهایی کرده‌اند و برای آن‌ها فاکتور صادر گردیده، با ثبت شماره فاکتور زیر پست ویژه قرعه‌کشی در اینستاگرام مهروماه می‌توانند در قرعه‌کشی اینستاگرامی ماهانه مهروماه شرکت کنند. شرایط اختصاصی شرکت در قرعه‌کشی:


پیج اینستاگرام مهروماه را دنبال کنید.
پست قرعه‌کشی و سه پست قبل از آن را لایک کنید.
پست قرعه‌کشی را ذخیره کنید.
شماره فاکتور خود را در کامنت پست مرتبط ثبت کنید.
پست قرعه‌کشی را حداقل برای یکی از دوستانتون بفرستید.

مشاهده پیج مهروماه